15 Mart 2013

Turkcell Kanyon İletişim Merkezi'ne Ulaşılamıyor!

12 Mart 2013 tarihinde Turkcell'den daha önce satın almış olduğum cihazın arızası için Kanyon Turkcell abone merkezine bıraktım. Karşılığında bana Başarı Servise ait cihaz teslim forum verildi.
Aradan 3 gün geçmesine rağmen bir geri dönüş olmadı, bende elimdeki forma göre Başarı Servisi aradım ancak cihazın kendilerine gönderilmediğini belirtti, "henüz mü gelmedi" dediğimde ise "cihaz buradan hizmet almamış" dendi.

Kanyon mağazasını 10:00-11:20 arası 10-12 kere aramama rağmen kimse telefonu cevaplamadı, ayrıca yedek cihaz verilmedi. Hiç bir işimi yapamadığım gibi(online bankacılık vb.) telefonlarımı da cevaplayamıyor, arama yapamıyor ve telefonum hakkında hiç bir bilgi sahibi olamıyorum.

Bora 658 Okunma

Cevaplar

  • Bora16 Mart 2013

    Merhaba; Satışın yapıldığı mağaza İstinye park TIM, Teslim edilen nokta is Kanyon TIM yani herhangi bir bayi değil, satışı yapan, ithalatını yapan'da Turkcell, konu da zaten Mağazaya ulaşamamak idi. Bir çözüm/iyileştirme yapılmamıştır. Bilginize.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön