16 Eylül 2016

Turkcell Kamu Hattı Paket Aşımı Sonrası Otomatik Yenileme.

Kamu hattı kullanıyorum. Paketim bittiğinde otomatik yenileme sağlanıyormuş. Örneğin 10 TL karşılığında 1 GB internet gibi. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde akıllı fatura uygulamasının olduğunu, bunu ücretsiz yapabileceğini beyan etti, bende kabul ettim. İnternete geri girmeye çalıştığımda internetimi kullanamadığımı gördüm. Nedeni için tekrar temsilciyi aradığımda, akıllı fatura uygulamasına geçtiğiniz için ve paket almadığım için 1 GB kullanamayacağımı söyledi.

Faturama 10 TL ücret yansıyor bunu ben almamış mı oluyorum? Bununla ilgili bana bilgi verilmediği için mağdur olduğuma dair şikayet formu oluşturduk. Konuşmalar mağduriyetin giderilmesi için dinleneceğini söylediler. 4 gündür bilgi verilmedi durum hakkında. 532 532 0000 numarayı aradığımda müşteri temsilcisinin konuyla ilgili görüntülediği çalışanın bu konu hakkında bilgi verme zorunluluğunun olmadığı. Haksızlık mı değil mi?

Alperen 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön