24 Ağustos 2013

Turkcell Kampanyasıyla Yanıltıyor!

Turkcell müşteriyi yanlış yönlendirip , faturayı gönderiyor. En son yanıltmacası şu;' kamu paketinizi otomatik yapın , sürpriz fatura gelmesin. Paket dışı kullanımda 100 dk. 100 SMS veya 100 MB internet içinden ihtiyacınız olanı 5 TL 'ye kullanın. İhtiyacınız olmazsa para ödemeyin ' diye aklımızı çeliyor. İşi sağlama alayım, 35 TL' lık faturam en fazla 40 TL olur deyip kabul ediyorsunuz. Gelen faturayı tahmin edin, 77 TL. Bu kadar kötü yaklaşım olmaz.

Ali 21 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizi 29.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hi[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön