Turkcell Kampanyası Mağdur Etti!

Fulya A. |

Maalesef Turkcell'in bu boş kampanyasının mağdurlarından biriyim, birazdan Facebook hesabımdan da tüm arkadaşlarımı uyaracağım bari onlar yanmasın. Ne demek telefonu açmakla (cevaplamasan bile) kampanyaya katılmış oluyorsun bu ne demek ya. Çektikleri mesajda tamamen yanıltıcı; aynen yazıyorum;

Kazan yaz bu mesajı şimdi cevapla cevaplayan Turkcell müşterisi anında büyük ödül için (bunun ne olduğu belirtilmiyor) 20 çekiliş hakkı 40 tl değerinde konuşma kazanacak ve (ve diyor ilaveten gibi) sadece 20 tl ye Mercedes kazanma şansı yakalayacaksınız. Bu 20 tl seçimlikmiş gibi yazıyor.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fulya A.
  14 Kasım
  21:19

  Turkcell firması beni aradı hiç bir şey yapamayız dedi. turkcell bu firmanın bizle ilgisi yok deyip!!! faturamdanda 20 tl yi çatır çatır kesti....

 • 03 Kasım
  15:35

  Müşterimiz ile 03.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize aran kazan kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Kasım
  17:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.