16 Ekim 2014

Turkcell Kampanyanın Geri Çekilmesi!

Turkcell 4gb5001000 sms olan kampanyadan yararlanacaktım. Bu tarifenin Ekim ayı sonuna kadar uzatıldığını bildirdi. Bende tabi bütün işlerimi ona göre ayarlarken 11 Ekimde taşıma işlemi için bayiye gittiğimde bu tarifenin 13 Ekim de biteceğini bildirdi. Turkcell gibi (bana göre artık sözde) büyük bir firmanın lanse ettiği tarihi bir anda geri çekip bitti gitti demesi kadar terbiyesizce bir olay olamaz. Kampanya yaparsın şu tarih son dersin o tarihte bitirirsin ama geri çekmek ne oluyor. Milyarlarca dolar zarar mı ettin?Profeyonellik sıfır, iş ahlakı sıfır, müşteri odaklılık sıfır siz nasıl ISo kalite belgesi falan alabiliyorsunuz.

Emrah D. 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi16 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön