24 Ocak 2014

Turkcell Kampanyalı Cihaz Yüzünden Mağdurum!

Samsung S III markalı (Turkcell kampanyalı)telefonumu 05.12.2013 tarihinde Nevsa Elektronik LTD. ŞTİ. ismindeki Samsung yetkili servisi olduğunu söyleyen bir bayiiye garantisi devam eden telefonumun ekranının ortasında kendiliğinden oluşan çizgi için servis kontrolü istedim.

09.12.2013 tarihinde Destech Bilişime gidiyor telefon.Bunların sonucunda kullanıcı hatası oldu, tekrar inceleme istedim derken. Telefonumu 24.01.2014 tarihinde geri aldım fakat servise verdiğimde ve açılan kayıtta ekran ortasında çizgi var şeklindeydi ama şimdi sağ kösesinde de çizgi oluşmuş.

Ekranın ortasında çıkan ilk çizgi kullanıcı hatasıysa şimdi sağ kenar köşesinde çıkan çizgi Destech bilişimin hatasıdır.

Nuh 105 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön