15 Nisan 2013

Turkcell Kampanyalı Cihaz Problemi!

11. 04. 2013 tarihinde Çorlu Orion Turkcell bayinden kampanyalı telefon aldım şarj probleminden dolayı telefonu kullanamaz duruma geldim. Tekrar bayiye gidip durumu bildirmem üzerine ellerinden bir şey gelmeyeceğini sadece garanti kapsamında cihazı servise gönderebileceklerini belirttiler.

Servis süresince bana yedek telefon verilecek mi sorusuna cevap hayır. Daha sonra Turkcell müşteri hizmetleri ile telefonda konuştuğumda bizim hiç bir yükümlülüğümüz yok garanti firması ile konuyu çözmelisiniz dedi
1. Parayı alan Turkcell benim muhatabım servis değil Turkcell
2. Madem sadece satış bayii sorumlu Turkcell önüne gelene bayilik mi veriyor denetlenmiyor mu? Turkcell Bu kadar basit mi?

Muhammet 39 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 20 Nisan 2013

    Yani Turkcell amatör bir yönetim anlayışı olduğunu kabul ediyor? Ben bu cevaptan bunu anladım. Hırsız , dolandırıcı, v.b. Kim canı ne isterse yapabilir bayiilikte ve Turkcell olarak bizde buna hiç bir ses çıkartmayız çanak tutarız diyorsunuz? Teşekkürler cevap için.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön