28 Mart 2016

Turkcell Kampanyalı Cihaz Alımı ve İptal Hakkında 12 Gündür Bekletme!

Müşteri hizmetlerinden tarafım aranarak kampanyalı cihaz satışı gerçekleşti fakat 10 gün de bir cihaz tarafıma gönderilemediği gibi aciliyeti olduğuna dair oluşturduğumuz talep formlarına herhangi bir dönüş yapılmadı. Her aramamda talep oluşturulmuş fakat daha sonuçlanmadığını söylediler. Mevcut cihaz sözleşmesi olduğu için Turkcell İletişim Merkezlerinden cihaz satın alamıyorum. İptali için 3 gün önce başvurmuş olmama ve aciliyet notunu yeniden düşmüş olmama rağmen hala bir çözüm iptal durumu yok ve Turkcell mağduriyeti yaşamaya devam etmekteyim. Artık ivedi bir şekilde çözüm üretilmesini istiyorum.

Fuat 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön