16 Mayıs 2013

Turkcell Kampanyadan Aldığım İphone 5 Kusurlu Çıktı!

05.05.2013 pazar tarihinde Kanyon TURKCELL den taahhütlü faturalı hat + iPhone 5 kampanyası satın aldım. Cihazı şarjı olmadığı için kontrol edemedim, ekranında titreme sorunu farkettiğimde hafta içi 2123535030 nodan ulaşmaya çalıştım ancak açan olmadı.

6 gün sonra 11.05.2013 Turkcell'e giderek değişim talebi ile cihazı teslim ettim, ancak yetkili bana, açıkça kusurlu iPhone 5 cihaz satışı yapmış olmasına rağmen, sağlayıcı firma GENPA ile 20 günlük SLAlerinin olduğunu, cihaz değişimi talebinin sonuçlanması için bu süreyi beklemekten başka çarem olmadını söyledi.

Sattığı ürünün arkasında durmayan Turkcell operatörünün 2 sene abonesi kalmayı içime sindiremiyorum, satışın iptalini istiyorum.

Necmettin 62 Okunma

Cevaplar

  • Necmettin17 Mayıs 2013

    532'den aradılar; kusurlu cihaz satış olmasına rağmen ürün değişimini sözkonusu olmayacağını, tamir sürecini bekleneceğini, bu noktada yapacakları hiç bir şey olmadığını söylediler. aldığım kampanya iptali için bütün yasal haklarımı kullanacağım.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön