24 Mayıs 2013

Turkcell Kampanyada Yaş Şartı!

2005 yılından beri genç turkcell üyesiyim geçen gün üyeliğiniz bitmiştir şeklinde bir mesaj aldım. Başka gsm operatörleri sinema kampanyalarına gençlik tarifelerine katılımda yaş aramıyorken Turkcell eski üyeleri kendine küstürüyor. Hattımı ilk fırsatta başka bir gsm operatörüne taşıyacağım.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizi 27.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Mehmet 26 Mayıs 2013

    hiçbir geri dönüşte bulunmadılar...

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön