Turkcell Kampanyada Yanıltıyor!

Mustafa Ö. |

6 kasımda yapmış olduğum şikayet için hiçbir cevap verme zahmetinde bulunmayan Turkcell 8 TL'ye 80 dk. kampanyayı yapmak için 5087 'ye mesaj attım kontörümden 30 TL düştüler. Daha önceden de aynı hatayı yapıp ilgilenmediler. Sonra size şikayet edince iade ettiler , yine aynı hatayı yaptılar . Hakkım olanı ve de lütfen bu hataların tekrarlanmamasını rica ediyorum. Acilen hesabıma iadesini bekliyorum.

Turkcell'le bağlantı kurmadım; çünkü arayınca da arama yaptınız için iade yapamayız diyorlar. Kız kardeşime cebine 8 TL'ye 5087 'ye mesaj atın 80 dk. konuşun diye mesaj geldi yani 8 TL'ye 80 dk. da aynı 5087 , 30 TL yede 300 dk. 5087 yanıltma var. Bu kadar büyük bir firmaya yakışmıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  10:53

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş