24 Ocak 2014

Turkcell Kampanya Tanıtım Mesajlarını İstemiyorum!

A*** abonesi olmama rağmen, Turkcell'den isteğim dışında kampanya tanıtım mesajları almaktayım. Turkcell'e geçmeyi düşünmüyorum. Lütfen reklam mesajı göndermeyiniz.

Ferhat 114 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat'ın Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

    4440532 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerinden aranarak, şikayetime çözüm üretilmiştir. Turkcell'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Kampanya Mesajları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön