23 Kasım 2013

Turkcell Kampanya Sözleşmesinin Bitiş Tarihini Bildirmedi!

Yaklaşık 4 yıldır Turkcell vınn kullanıyorum. Faturalarımı düzenli ödüyorum. Geçen yıl hatırlamadığım ve hatırlamak zorunda olmadığım bir tarihte 5 GB 26 TL Kamu Tarifesi Kampanyasına geçtim. Bu ay kota 4GB a düştü. TİM'e gittim. Sözleşmemin bittiğini ve bu ay kampanyasız tarifeden 42 TL ödeyeceğimi söylediler.

Bu durumun bana vınn-SMS ya da mail yoluyla bildirilmediğini söyledim. Ne olursa olsun bu faturayı ödemek sorunda olduğumu söylediler. Ben, bana bildirilmeyen durumlardan dolayı 42 TL ödemek istemiyorum. Her konuda iki de bir vınn-SMS ve mail atan ama bana sözleşmemin bitmesi bilgisini vermeyen ve bu yüzden 4 gb'a 42 TL ödemek zorunda olduğum Turkcell firmasından şikayetçiyim.

İlkim 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 27.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell sms bilgilendirme kanalı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön