24 Şubat 2015

Turkcell Kampanya Sorunu!

Turkcell yetkililerinin 25 TL kampanyasına beni ikna etmelerinden sonra hattımı Turkcell'e taşıdım. İlk ay 25 TL kampanyasını kullandıktan sonra ikinci ay kampanya kullanım hakkından bir gün sonra 25 TL yükledim fakat kampanya hemen aktif olmadı.

Aradığım müşteri temsilcisi yine aynı kampanyadan faydalanmam için en fazla 24 saat beklemem gerektiğini söyledi.
Zaten bu kampanyadan faydalanmak için taşıdığım hattıma TL yükledikten sonra tarifenin tanımlanması için neden en fazla 24 saat beklemek zorunda kalayım. TL yüklemesi yaptığım an tarifenin anında tanımlanmalı. Herkes her an bakiyesini kampanya tutarında TL yükleyecek imkan bulmayabilir.
Böyle bir uygulamayı doğru bulmuyorum.

Volkan 75 Okunma

Cevaplar

 • Volkan'ın Teşekkür Mesajı01 Aralık 2015

  Şikayetimi gözönünde bulundurduğu ve yapılan yanlış uygulamalarını düzelttiği için Turkcell' e teşekkür ederim. şu an TL yüklemesi yaptıktan sonra aktif tarifem hemen güncelleniyor. Ayrıca şikayetimizi daha kolay ve kamuyu bilgilendirerek iletme imkanı veren Şikayet Var ekibinede ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar, başarılar.

 • Volkan 11 Mart 2015

  Telefon görüşmesinde de belirttiğim gibi hattıma tanımlanmış bir kampanyanın TL yükledikten sonra birkaç dakikada değil de 24 saat içinde aktif olmasını beklemek seklinde bir uygulama çok yanlış ve etik olmayan bir uygulamadır. Cep telefonunu aktif kullanan birisi olarak 24 saat beklenilmeyeceğini herkes bilir. Bu uygulamanız hakkında, 24 saat boyunca kampanyasının aktif olmasını bekleyemeyecek insanların durumundan istifade para kazanmak olduğunu düşünüyorum. Söyleyeceğim su ki Turkcell gibi bir firmaya bu tur uygulamalar yakışmıyor. Bu uygulamanın sistem tarafından bu şekilde yapıldığını soyluyorsunuz. Sanki sistemin uzaydan indiğini düşündürmeye çalışıyorsunuz. Sistemi kuran Turkcell eğer bu şekilde sistem kurmazsa TL yüklendiğinde tanımlı tarife birkaç dakika içinde aktif olur ve kullanıcılar görüşmeleri için tarifesi dışında ilave bir harcama yapmak zorunda bırakılmaz.

 • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2015

  Müşterimiz ile 02.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanya detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Volkan 27 Şubat 2015

  Cevabinizi ve neticeyi bekliyor olacagim. Tesekkurler.

 • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön