Turkcell Kampanya Mağduriyeti!

Mehmet Bilgekağan A. |

Bugün Hazır Kart 1GB İnternet Kampanyası'na katılmaya çalıştığımda kampanya koşullarına uymadığım söylendi. Turkcell müşteri hizmetleri ile konuştuğum zaman çoğu koşulu sağladığım fakat "ortalama 100 mb" kısmını karşılayamadığım söylendi.

Bu kampanyanın detaylarının sitesinde tam olarak yazılmamasından dolayı mağduriyetim olduğunu düşünüyorum. Her şeyi açıkça yazabilen Turkcell'in bu kampanya koşullarını da düzgün ve daha anlaşılır bir dille yazabilir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  15:09

  Müşterimizi 11.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 11 Haziran
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.