22 Ocak 2016

Turkcell Kampanya İsim Değişikliği!

Ekim ayından itibaren Turkcell'in ikisi bir 300 dk paketini kullanmaktayım. Paketin 2016 itibariyle kampanyası bitiyordu. Dolayısıyla yaptığım kampanya 21 Ocak' ta biteceği için ve Turkcell kendi TL'mi kullanmasın diye tekrar kampanya mesajı gönderdim. 25 TL hattımdan düştü. Akşam üzeri benim paketimin ismi değiştirilip ikisi bir 300 dk plus adı altında tekrar 25 TL hattımdan düştü. Müşteri temsilcisini aradım kampanyanın ismi değişti siz diğer kampanya için mesaj göndermişsiniz diye açıklama yaptı fakat benim gönderdiğim mesaj kayıtlı olduğundan aynı şeyi ilet dedim. Israrla kampanyanın farklı olduğunu söyleyerek benden 25x2=50 TL alınmış oldu. 25 TL haksız yere alınan 25 TL mi istiyorum.

Figen 79 Okunma

Cevaplar

  • Figen'in Teşekkür Mesajı06 Şubat 2016

    Talebim karşılanmıştır. Teşekkürler...

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 27.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Paket iptali sağlanmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön