14 Haziran 2013

Turkcell Kampanya İlanları Müşteriyi Yanıltıyor!

Turkcell yurtdışı kullanım paket kampanyasında ilanda kullanırsanız öderseniz kullanmazsanız ödemezseniz diyerek müşteriyi yanıltıyor! Bu kampanyaya katılarak 49 TL Ek ücreti faturama yansıttılar.

Kullanım sürem ise sadece 22 saniyelik gelen arama. Telefon açarak sordum Ben bu kampanyaya mesaj atmasam ne kadar faturama yansıyacaktı? Minimum her gelen görüşme 60 saniye olarak hesaplanır onun tutar karşılığı 2 TL dir cevabını Turkcell veriyor.

Özetle 60 saniyede 49 TL 30 dakika konuşmakta! Ama kampanya reklamında bu yok yanıltıcı bir afiş ile yurtdışına çıkan kullanıcılardan 49 TL'yi garantileyerek kar ediyor. Müşteri hizmetleri ise çözüm üretmiyor 12 yıllık abonesini kaybetmeye razı oluyor.

Ahmet 236 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Haziran 2013

    Turkcell geri dönüş yaptı ve cevabı; Haklısınız msj atmasaydınız 49 TL Ödemezdiniz. Reklam kampanyasının görselinin yanıltması konusunda bakış açısına göre değişir, sizde haklısını. 11 yıllık Turkcell abonesi olmanız birşey değiştirmez. sonuç çözümsüz, Fatura ödenerek numara Vodafone geçilecek. İşte turkcell işte çözüm. Teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmış olup inceleme sonrası müşterimize 14.06.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön