30 Ağustos 2013

Turkcell Kampanya Fiyatlarında Adaletsizlik Var!

Her ne kadar daha önce yaşamış olduğum problemler olsa da ben kalitenize inanmaktan vazgeçmemek için 0534222**** Turkcell faturalı hat edindim. Bana aylık 25.00 TL ödeyeceğim söylendi ama aynı tarifeyi en yakın arkadaşım 19,00 TL'ye kullanıyor numarası 0539846****. Benim tutarın 30 TL olduğu şuanda söylenmekte.

Ben daha önce benzer problemlerle ilgili size kayıtlı bir çok numaram farklı GSM'lere taşımak durumunda kaldım.Ben bir kez daha güvenimin sarsılmaması için kampanyamın acilen değiştirilmesini talep ediyorum.Acil olarak geri dönüş bekliyorum,bende özel bir şirkette yöneticiyim.İyi referans ya da kötü referans olmamam için gerekeni yapacağınızdan şüphem yok.

Abdulrahim 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizi 10.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön