Turkcell Kampanya Dışı Yüksek Fatura!

Ekrem T. |

Son ödeme tarihi olan 06.06.2013 faturam 182.10 tl gelmiştir bu duruma itiraz ediyorum,her yöne 500 dk 19 tl olarak Turkcell bayisi tarafından bir yıl taahhütlü satılmıştı, hattı kullandığımda gördüm ki 200 dk+ 300 dk hediye olarak ödeme yapıyorum. Turkcell hattını her yöne 500 olarak tanıtarak beni yanıltmıştır.

Bir yıl geçtiğinde bunun tarafıma yeterli bir şekilde bildirilmemesi olmuş, 1 yıl bitiminde +300 dk süre bitmiş sadece 200 dk 19 tl olmuştur ve maalesef ben bunun farkına varmadan 539 dk konuşmuşum bunun içinde bana 182.10 tl fatura gelmiştir. Bu fatura Turkcell in en pahalı ödeme paketinden bile daha pahalıdır. Faturanın iptali,olmaması durumunda indirim yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem T.
  29 Haziran
  00:08

  yapılan 1 yıllık kampanyalar bittiği ay sizin 1 yıllık tasarrufunuzu 1 ayda alıyorlar bir daha asla turcell kullanmayı düşünmüyorum

 • 30 Mayıs
  15:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.