20 Ağustos 2016

Turkcell Kampanya Dahili Telefon Alımı Ve Sorunlar...

17.08.2016 tarihinde tarifeye ek telefon almak için Karabük Turkcell bayisi Yankı Elektronik'e gittim. LG marka K10 model telefonu beğenerek fiyat bilgisi almak için görevli personele başvurdum. Tarifeye ek telefon alabilmem için faturalı bir hatta geçmem gerektiği ve geçişin akabinde her ay telefon artı kullanım bedelinin 68 TL olduğu bilgisini aldım. Fakat tüm işlemleri yaptıktan sonra bana fiyatı yanlış söylediklerini fiyatın 68 TL'değil 71 TL olduğunu söylediler.

Ben de bunu kabul etmediğimi yapmış oldukları işlemi iptal etmelerini söyledim. İşlemi iptal ettiler fakat beni faturalı hatta geçirmeden önce hesabımda bulunan bütün dakika, internet, mesaj haklarımı ve hesabımda bulunan TL paramı da sıfırlayarak müşteri hizmetleri de dahil aramama rağmen mağduriyetimi gidermek adına hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler.

Yasin 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 22.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön