10 Eylül 2013

Turkcell Kampanya Bitti Diyerek Telefon Vermedi!

Ben 01-09-2013 tarihinde yeni abonelere yönelik kampanyadan yararlanmak için Turkcell'e geçtim. Kamu personeline yönelik kampanyada 39 liraya her yöne 600 dakika ve yanında Turkcell Maxiplus 5 telefonu verileceği söylendi ama biz hattımızı taşıdıktan sonra kampanya bittiği için hattımıza telefon tanımlayamadıkları için telefonu Turkcell bayisi vermedi.

Benim hattımı taşıma nedenim ayda 4 liraya telefon verilmesiydi. Turkcell bayisi sorunu yetkili kişilere ilettiklerini söylediler. Müşteri temsilcisini aradığımda o da bana yapılacak bişey olmadığını söyledi. Ben hem telefonu alamadım hem de hattımı telefonum olmadığı için kullanamıyorum. Boşu boşuna bu ay kullanmadığım dakikalarının parasını da aldı.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizi 17.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Hakan 12 Eylül 2013

    sayın yetkili;ben önce 532 aradım. hattımı tlefon kamyanyası için taşıdığımı söyledim. Yetkili kişi yapılacak bir şey olmadığını söyledi..... ,

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön