21 Eylül 2013

Turkcell Kampanya Bitiminde Bilgilendirmiyor!

Turkcell kampanyaya dahil ederken kampanya bitimini bildirmeyeceklerini söylemedikleri gibi, kampanya bitimine de yakın bilgilendirme yapılmıyor bir SMS dahi atılmıyor. Kaldı ki bu hizmet sağlayıcısının fatura kontrol uzmanları! var ama 12 ay hatta kalma sözü alınıyor. Tabi o zaman ilgileniliyor. Neden.? Seni bağlayacak çünkü operatöre. Her ay tıkır tıkır parasını alacak. 19 TL olan kampanyalı kullanımım haberim olmadan 35 TL'ye çıkartılıyor. Bu yetmiyormuş gibi birde kullanımım bir öncekine nazaran daha da kısıtlanıyor.

Muharrem 93 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem24 Eylül 2013

    Yani sizce çözüldü bu sorun şimdi öyle mi?merak etmeyin ben çözeceğim bir sonraki fatura zamanı diğer GSM operatörü ile..

  • Muharrem24 Eylül 2013

    Kampanya biriminde verdiğiniz bilgilendirme mi?faturam zaten 20 sinde kesiliyor.neyin bilgisini verdiniz?

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön