08 Temmuz 2015

Turkcell Kalifiye Personel Eksikliği!

532 müşteri temsilcisi hattından 07.07.15 tarihinde 20 dakikalık görüşme sonunda basit bir işlem gerçekleştirebildim. Görüşme sürerken görevli telefonu kapatmak istedi. Hiç kibar ve çözüm odaklı değildi. Sorunun çözülüp çözülmediğini hala bilmiyorum. Daha fazla konuşamadım zaten. Yoruldum. Personel kriterleri böyle ise yandı gülüm keten helva.

Cuneyt 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 09.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize daha önceki talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön