01 Ekim 2013

Turkcell Kalan TL'mi İade Etmiyor!

Turkcell kontörlü hattımı internet paketinin daha cazip gelmesi nedeni ile Vodofone'a geçtim. Sonra Vodofone hattım açıldı. Turkcell'den kalan TL'lerimin iadesi için İzmir Çankaya'da Turkcell TİM merkezine müracaat ettim. Bana Turkcell com.tr'den iade işlemi formunu doldurduğum zaman iade işlemi yapılır dendi fakat sitede iade forumunu bulamadım.

Tekrar Turkcell TİM'e gittim 532'yi arayın dedi. Orada da robottan çıkıp müşteri temsilcine bağlanamadık numarayı taşıdığımız için. Birde 1 yıl içinde geri dönersek kalan bakiye otomatik olarak yüklenir dediler fakat bu işlemler için ödediğim telefon ücreti iade ücretini geçti ama hiçbir sonuç alamadık. Abone olurken her şey güzel ama bıraktığınız zaman her şey bitiyor.

Serkan 194 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 07.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattında tanımlı kontratlı kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön