Turkcell Kalan Para İadesini Yapmıyor.

Hilmi A. |

Operatör değişikliğinden sonra Turkcell'de kalan 2 TL mi istedim ama Turkcell bunun iadesine yanaşmıyor. Aksine işi yokuşa sürüyor. Anlaşılması zor mailler göndererek bıktırmaya çalışıyor. Zannımca bir çok insanda 2 lira için değmez deyip uğraşmıyorlar ve milyonlarca lira ceplerine kalıyor. İsteğim basit hat taşımamdan dolayı kalan 2 TL bakiyeyi iade edeceksin şikayetçiyim.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilmi A.
  05 Mart
  20:51

  Kalan TL için bana mesaj atacaksınız. İsteyince 10 gün oyalayacaksınız. Sonrada kalan TL niz vergi olarak kesilmiş diyeceksiniz. Ben de yedim. Peki şuanda bulunduğum operatörden kesilen vergi petegonya adına mı kesildi. Turkcell herkese yapığı gibi bizim paranın da üzerine yattı anlaşılan.

 • 03 Mart
  10:37

  Müşterimiz ile 03.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize kalan TL iadesi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Şubat
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.