28 Ocak 2016

Turkcell Kalan Bakiyemi İade Etmedi!

551 734 26 ** Turkcell hattımı başka bir GSM operatörüne taşıdım. Hattımda 6 TL civarındaki paramı Turkcell iade etmiyor. Söz konusu bizden kuruş hesabı yapıp para talep eden Turkcell'in derhal paramı iade etmesini istiyorum.

Yusuf 99 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 29 Ocak 2016

    Neyin aramasını yapıyorsunuz zaten hesabımda olan 6 TL'yi eşek gibi yatıracaksınız hırsızlık yapmanıza göz yumacak değilim. Aramanızda hazır olacak değilim gerekirse 10 defada arayacaksınız.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2016

    Müşterimizi 29.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön