05 Şubat 2014

Turkcell Kafasına Göre Paket Eklemiş.

İşten ayrıldığım tarihten sonra şirket hattındaki 2 paketin üzerine bir paket daha ilave etmişler, hepsini bireysel olan bana faturalamışlar. Kurumsal hat niye bireysel müşteriye faturalanır? 25 dk boyunca 3 kişiyle görüştüm, kurumsaldaki bayan siz bireysel müşteri olduğunuz için faturanızı görüntüleyemiyorum dedi (!) fakat ben kurumsal ve bireysel faturayı aynı faturada görüntüleyebiliyorum. Bu nasıl bir teknoloji? Derhal bireysel ve kurumsal faturalarımın ayrılmasını istiyorum. Görüşmemiz boyunca "sesiniz gelmiyor, sizi duyamıyoruz" diye geçiştirmeye çalıştılar. Turkcell Kadıköy'de çekmiyor herhalde. Böyle şey olmaz. Çağrı merkezinde bireyseldeki O... Bey, D...Hanım ve kurumsaldaki Z... Hanım'dan şikayetçiyim.

Merve 105 Okunma

Cevaplar

 • Merve 15 Ocak 2015

  memnun değilim ancak mecburen kullanmak durumundayım

 • Merve 05 Şubat 2014

  "Prosedür böyle" demek bir açıklama değil, vermedikleri hizmetin bedelini istiyorlar, iptal edilen kurumsal paketi bireysel olan bana faturalandırıyorlar, imzaladığınız belgede bunların olabileceği yazıyordu diyorlar. Bu bir açıklama değil.

 • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön