10 Haziran 2013

Turkcell Kafasına Göre Borç Çıkarıyor!

28.03.2013 tarihinde Turkcell beni fatura borcumdan dolayı avukata veriyor. Borcumu ödüyorum ve benim haberim olmadan tekrardan hattımı açıp bana 100 tl borç çıkartıyor. Sen hem beni avukata ver hem de kafana göre tekrardan hattımı açıp benim haberim olmadan bana borç çıkart. Turkcell de bulunan 25 şirket hattımı ve şahsi numaramı başka bir operatöre geçireceğim. İnsanlara kafalarına göre borç çıkartıyorlar ve ben hiç kullanmadığım halde boş yere para ödüyorum.

Tuncer 36 Okunma

Cevaplar

 • Tuncer23 Ağustos 2013

  Bana turkcell tarafından ne mail gönderildi nede tarafıma telefon açılmıştır. işim gereği yoğun telefon trafiği yaşadığımdan telefonuma ulaşılamama gibi bir durum söz konusu olamaz.

 • Tuncer05 Ağustos 2013

  yapmış olduğum şikayet sonraki ben turkcell den bu konu ile allakalı hiç kimse aramadı.

 • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2013

  Müşterimizi 11.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön