30 Nisan 2014

Turkcell Kafalarına Göre Ücret Alıyorlar!

Taahhüdü 37 tl olmasına rağmen nisan faturam 110 mayıs faturam 55 tl geldi. Aradım aldığım cevap: 600 dk 600 sms kampanyası 1 sene taahhütlüymüş kampanya bitince 600 sms'i iptal etmişler.

1) Taahhüdü yapan bana 1 sene olduğunu söylemedi.

2) Neden bana bilgilendirme sms'i gelmedi?

Bu şekilde Turkcell birçok kişiyi mağdur etmiş bunu da öğrendim. BTK'nın kararı var bilgilendirmeyle ilgili bize sms gelmedi.

Emrah 172 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimizi 06.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön