20 Eylül 2016

Turkcell Kabul Edilmeyen Farklı Bir Üyelik...

Belirttiğim numara hatlı olup aylık paket bedelim 25 TL idi. Fakat Ağustos faturam 40 TL olarak yansıyınca müşteri hizmetlerini arayarak itirazda bulundum. Bana at yarışı bilgileri ile ilgili bir yere üye olduğumu belirtiler. Bende bunun mümkün olmayacağını ve bu üyeliğin ve faturaya yansıyan ücretin derhal iptal edilmesini belirttim. Benim ile konuşan temsilci işlemleri bu şekilde sisteme girdiğini belirtti. Sonrasında eylül ayı faturamın da 50 TL olduğunu görünce müşteri hizmetlerini tekrardan aradım. Birkaç sefer farklı kişiler ile görüştükten sonra bana at yarışı bilgilendirme üyeliğimin iptal edildiğini fakat bu iptal işleminin yapılıncaya kadarki tutarın faturaya yansıdığını belirtti. Bunu kabul etmediğimi gerekirse Turkcell aboneliğimi bile iptal edeceğimi özellikle belirtmeme rağmen kendisinin bu konu hakkında bir müdahalesi olamayacağını belirtmesi üzerine hattımı V***'ye taşıdım.

Akif 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 26.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön