Turkcell Kabarık Fatura Gönderdi!

Arsiman K. |

Geçen ay sözleşmem bitmiş ve Turkcell tarafından herhangi bir sms ya da arama ile uyarılmadığımdan dolayı 33 TL gelmesi gereken faturam 104 TL gelmiştir.06.03.14 tarihinde Turkcell müşteri temsilcisiyle konuşmamda temsilci bana "siz takip edebilirdiniz." dedi ama ben 54 yaşında bir insanım unutabilirim,bence bunu Turkcell'in hatırlatması gerekiyordu.

Günde reklam için yada herhangi bir çok gereksiz şey için defalarca sms aldığımı yada arandığımı bilirim bu önemli şeyi neden bana hatırlatmıyorlar ki? Bundan dolayı ben 33TL yerine 104TL ödeyemem. Turkcell'in bu konu ile ilgilenmesini aksi taktirde gerekirse yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek isterim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arsiman K.
  08 Mart
  13:03

  Sayın müşteri temsilcim,

  Belirttiğiniz adres ve numaradan size ulaşıp konuyu paylaştım ancak bir sonuç alamadım.

 • 08 Mart
  10:08

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.