06 Mayıs 2013

Turkcell Kabarık Fatura!

2013 başında yada 2012 sonunda Turkcell den bir hat aldım( 0530 155**** ) bir kaç ay fatura ödedim. Diğer opr. uyguladığı fiyat daha cazip olduğu için onu tercih ettim. Operatör değiştirdikten sonra da 1 adet fatura daha ödemesi yaptım. bugün bir kontrol yapmak istediğimde tarafıma 100. 13- TL fatura edilmiş olduğunu şaşkınlık içerisinde gördüm.

Ben cep telefonu kullanmaya başlamamdan bu yana bu meblağda bir fatura ödemedim. Bu bir ceza mıdır? Bu neyin nesidir? Tüketici, şirketiniz tarafından bakılınca nasıl görülmektedir. Mutlaka kendinizce bir yerlere sıkıştırdığınız haklı gerekçeniz vardır. Söz konusu fahiş bedelin iptalini talep ediyorum.

Özlem 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 10.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön