24 Ekim 2016

Turkcell Kaba Personel!

Mersin Mezitli'de bulunan Dölek Ticaret Turkcell şubesine 24.10.2016 tarihinde sim kartımı yenilemek için gittiğimde isminin B.. olduğunu öğrendiğim personele işlemi onun mu yaptığı şeklindeki soruma gereksiz gergin tavrı ile evet ama bekleyeceksiniz burada herkes bekliyor şeklinde cevap verdi. Ben kendisine bekleyip beklemeyeceğimi değil işlemi nerede yapabileceğini sorduğumu söylememin üzerine tavırlar iyice çirkinleşti. Ne yazık ki bu davranışın önüne geçebilecek hiçbir çalışanları da yoktu. Çok yazık insanlarda aman bizim işimizi halletmez diyerekten sessizce oturdular. Bana yaptığı saygısızlık aslında kendilerine yapılmış sayılsa bile B.. hanımdan korkmuş olmalılar. Agresif personel seçimi yapan ve müşteri memnuniyetini hiç önemsemeyen bir firma gördüm bu sabah. Yazık.

Nadire 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 26.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön