Turkcell İznim Olmadan Numaram Paylaşılıyor.

H.erhan Ç. |

Turkcell firması çeşitli firmalara sattığı numara bilgisi yüzünden gecenin bir körü 2-3 12 hiç fark etmiyor sürekli taciz altındayız. Biri bitiyor biri başlıyor. Kim veriyor bu hakkı bu firmaya? 15 senedir kullandığım hattı kapattırmayı düşünüyorum artık bunaldım!

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H.erhan Ç.
  10 Şubat
  04:59

  Ne arandım nede mail var destekli atın bari. Ayrıca çözüm olarak daha önceki şikayetimde reklam mesajlarına kapatalım dediniz kapattık hala geliyor. Göz boyamaya çalışmayın komik oluyor.

 • 21 Mayıs
  11:49

  Müşterimizi 21.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Mayıs
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.