29 Mart 2013

Turkcell İznim Olmadan Kimlik Bilgilerim Kullanıldı!

Turkcell e kimlik bilgilerimi dilekçe ile birlikte göndermiş olmama rağmen cevap alamadım.5312417**** hattın adıma çıkartıldığını öğrenmiş bulunmaktayım. Anlaşılacağı gibi kimlik bilgilerimi bir başkası daha da kötüsü Turkcell adına bir bayi ya da kendisi iznim dışı kullanmış bulunmaktadır .

Hukuksal anlamda ciddi sorunlar karşıma çıkartabilecek bu olay karşısında inceleme yapılmasını ve aşama aşama hangi bayi ya da iletişim merkezi tarafından adıma çıkartıldığını hangi tarihte bu olayın gerçekleştirildiği ve ilgili yerin kamera kayıtlarının incelenmesini benimle bu olayın gerçekleştirildiğinin kanıtlanamaması halinde operatörle ilgili işlem yapma yetkisinin iptal edilmesini talep ediyorum.

Serdar 126 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 06 Nisan 2013

    İnceleme yapıldı ve hat ile ilgili eksik bilgim olmadığı bana bildirildi . Yani adımıza kimliğimiz kullanılarak hat çıkartılabilir turkcell bunun peşine düşmez çünkü mevcut abone sayısı artmakta teşekkürler turkcell bize düşen savcılığa başvurmak ve olayın kapanmasına çalışmak . Keşke dürüst insanların yanında olan işini doğru yapan kurumlar ile çalışsak

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön