11 Ocak 2016

Turkcell İznim Dışında Üyelikten Ücret Yansıtma!

İznim olmadan öğrenme kulübü diye bir hizmete üyeliğim sağlanmış ve bu başlık adı altında faturama haftalık 10 lira yansıtılmıştır. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde bu hizmeti almadığımı ve kesilen bedelin iadesini talep ettim. Fakat sistem otomatik kesinti yapıyor iade yapamıyor gibi saçma bir cevap ile karşılaştım. Kendisine kanunlara uygun çalışsalardı verilmeyen hizmet için bedel kesmezlerdi dedim. Haberim olmadan benden kesilen ücretin iade olmaması durumunda yasal haklarımı arayacağımı bildirir gereğinin yapılmasını arz ederim.

Tahsin 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 14.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Öğrenme Kulübü Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön