24 Nisan 2013

Turkcell İznim Dışında Numaram Taşındı!

13. 04. 2013 tarihi itibariyle hattımın Turkcell e taşınacağına dair bir mesaj gelmesi üzerine derhal bu taşıma işleminin iptali için Turkcell e ulaştırmış olduğumu dilekçeye halen cevap verilmemiştir. sadece dilekçeyle yetinmeyip defalarca sorunun biran evvel çözülmesi için müşteri hizmetleri tarafından talebime not düşümü yaptırmış olmama rağmen hattımı 13. 04. 2013 tarihinden itibaren kullanamıyorum. Bu nasıl bir durumdur ben anlamış değilim. Beni bu kadar mağdur etme hakkını nereden alıyorsunuz?

Şentürk 45 Okunma

Cevaplar

  • Şentürk 30 Nisan 2013

    bugün incelemenin tamamlandığı konusunda bilgi verdiler. ancak ben o taşıma talebini kendim yapmadım ama nasıl oluyorsa turkcell o talebi benim yaptığım kanatine nasıl vardılar anlamadım. Dün savcılığa suç duyurusunda bulundum. bakalım bundan sonra nasıl olacak.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön