21 Ekim 2016

Turkcell İzmir'de Çekmiyor.

İzmir Menemen Kesikköy'de internet çekmiyor. Turkcell durumu kabul etti. En kısa zamanda yatırım planları değerlendirilmesi alacaklarmış. Belki düzeltme gereği duymayacaklar bile. Süreyi bilmiyorlar, belki 1 yıl sonra. Yani Turkcell artık 1. sınıf değil. Geri kalmış bir operatördür. Müşteri hizmetleri yetersiz ve umursamaz.

Savaş 150 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön