08 Temmuz 2015

Turkcell İzmir Hatay Nokta Şubeden Şikayetçiyim!

Turkcell İzmir Hatay Nokta şubesi ile ilgili şikayatimin devamıdır. Faturaya ek cep telefonu sorgulatırken müşteri bilgilerini avukat, iş adamı gibi ibareler girip Turkcell'i yanlış bilgilendirip firmalarına satış göstermek için müşterileri de mağdur etmektedirler.

Turkcell'in bilgisine, şikayetçi olduğum firma İzmir Hatay Nokta Turkcell şubesidir. Bu firma hakkında tüketici mahkemesine de gideceğimin bilinmesini ve Turkcell genel merkezinin bilgilendirilmesini arz ederim.

Cafer 219 Okunma

Cevaplar

  • Cafer26 Ekim 2015

    Beni arayanlar sadece dinledi ben eşşek gibi faturaları ödeyip hattı kapattım. Haram olsun

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 10.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön