30 Eylül 2015

Turkcell İzinsiz Tarife Değişimi.

Sultanbeyli Kampanya Elektronik A.Ş isimli Turkcell iletişim merkezinde 29.09.2015 tarihinde 21 TL tutarında kontör yükledim. Benden izinsiz tarifemin değiştirilmesi neticesinde hattımda ki kontörler bilgim ve iznim dışında tüketilmiştir. Turkcell müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ''Bu seferlik idare edin'' diye bir cevap aldım.

Turkcell'in bu sorumsuzluk ve vurdumduymazlığına son verip üzerine düşeni yapıp mağduriyetimi gidermesini aksi takdirde tüm yasal yollara başvuracağımı son ve ihtaren bildiririm.

Erol 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 30.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön