26 Ekim 2016

Turkcell İzinsiz Sim Clup Üyelik Bedeli Aldı.

Abonesi olduğum Turkcell hattıma bilgim ve rızam dışında ve desiselerde, biz sizin hattınıza mesaj gönderdik, sizde bize evet yazarak onay verdiniz diye, tanımadığım ve hiçbir ilişkim olmayan sim clup üyeliği başlatılmış olup, yaklaşık 22 TL ücret 25.10.2016 hesap kesim tarihli faturama yansıtılmıştır. Bana hiçbir şekilde mesaj gelmedi ve ben de herhangi bir onay vermedim.

Turkcell ve sim clup müşteri hizmetlerini aradım ve aboneliği iptal ettirdim. Ancak sim clup denilen firma "hesabınıza 1 GB internet tanımladık, bu yüzden 22 TL'yi iade etmiyoruz" dedi. Ben bu interneti kullanmadım, zaten telefonum da bunu kullanmaya uygun değil. Rızam ve bilgim dışında, hile ve desiselerde beni abone yapan sim clup firmasından şikayetçiyim ve kendi egemenlik sahasında, tüketicinin kandırılmasına sessiz kalan Turkcell'den paramın iadesini beklemekteyim.

Ahmet 327 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 27 Ekim 2016

    Turkcell'den bir yetkili, bugün beni arayarak, 25.10.2016 tarihli faturamda gerekli düzeltmeyi yaparak söz konusu ücreti iptal ettiklerini söyledi. Teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön