24 Ekim 2016

Turkcell İzinsiz Kurulan Baz İstasyonu.

Dumlupınar Mah. Geniş sok. No:** yanında Turkcell baz istasyonu kurmuştur. Mahalle sakinleri olarak bu baz istasyonun kaldırılmasını talep etmekteyiz. Bu konu hakkında defalarca şikayette bulunmamıza rağmen herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu baz istasyonu izinsiz yapılmıştır. Sizlerden bu izinsiz yapılan baz istasyonun kaldırılmasını talep etmekteyiz...

Ali 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.07.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Kurulan baz istasyonları her sahada yasal izinler alınarak faaliyet göstermektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön