Turkcell İzinsiz İşlem!

Burak K. |

2 ile 3 ay gibi bir süre tl yüklemedik ten sonra bugünlerde telefonuma tl yükledim. Sms ve İnternet paketim olmasına rağmen Turkcell benden izinsiz daha önce kullanmış olduğum sms 5000 paketini yenilemiş ve bana bilgi mesajı atmamışdır.

Bende farkında olmadan kendi sms paketimi kullanırken 9 tanede haberim olmayan sms 5000 paketimden harcamışım.Sözün kısası bana bilgi mesajı göndermeden izinsiz bir şekilde benim tlmi alarak bana sms paketi yapan Turkcell firmasından liraları mı geri istiyorum. Kendi hataları yüzünden mağdur olduğumu belirtmek isterim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  12:09

  Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Nisan
  17:10

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.