25 Haziran 2014

Turkcell İzinsiz Hat Aktarımı Yapılmış!

Yaklaşık 17 senedir adıma kayıtlı 0532386**** no'lu hattım hiç bir onayım ve bilgim olmadan başkası üzerine aktarıldığını müşteri temsilcisinden extre istediğimde öğrendim. Nasıl iznim olmadan yapıldığını sorduğumda bilgi veremeyeceklerini söylediler. Turkcell'in hangi iletişim şubesince ve kimin adına iznim olmadan yapıldığını öğrenmek istedim yanıt alamadım. Şimdi ulaşmak istedikçe internet üzerindeki iletişim ve şikayet bölümlerinden ulaşamıyorum.İzinsiz ,onaysız ve imzam olmadan bunca senelik faturalı hattım nasıl başkasına aktarabiliyor?

Tarik 227 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 24.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Süreli Devir Elektronik Haberleşme Kanunu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön