Turkcell İzinsiz Hat Açtı.

emreersoydan |

Turkcell bayisinden benim adıma yukarıda ki numara ile birlikte başka 3 numara (53130135** -53130135**- 53869099**) açılmış.E-devlet üzerinden baktığım için son iki haneyi göremiyorum numaralarda,ismimden öğrenilebilir.

benim hiçbir şekilde bu numaraları açma talebim olmamıştır..Turkcell bayisinden bu numaraların iptali için gerekli başvuruyu yaptım.bu numaralar ne zaman kim tarafından açıldı,ne zamandan beri kullanılıyor,benim imzam,bilgim olmadan bu numaralar nasıl açılıp aktif hale getiriliyor,numaraların açılma işlemini hangi turkcell temsilcisi yapmıştır ve şu ana kadar kim tarafından kullanılıyordu?

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  11:13

  Müşterimizin talebine istinaden 23.07.2014 tarihinde görüşülmüştür.

  Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Temmuz
  09:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.