13 Ocak 2016

Turkcell İzinsiz Hat Açılması!

5070**** telefon numarası 2013 yılından önce bir tarihte iptal edilmiş bir hat olmasına karşılık e- devlet üzerinden bugünlerde aktif olarak gözükmektedir. Bilgim dışında açılan hat için mantıklı bir açıklama hiçbir merciden tarafıma yapılmamışken inşallah kullanılmayan bir hat için tarafıma borç bilgisi gelmez. Yetkililerden bu duruma geçerli bir açıklama yapmalarını yoksa şikayet başvurusunda bulunacağımı peşinen belirtmek isterim!

Atalay 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 15.01.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön