13 Eylül 2013

Turkcell İzinsiz Abonelikleri Faturaya Yansıtıyor!

Kullanmış olduğum Turkcell hattan bir abonelik gerçekleşmiş ki bilgim dahilinde bile değil nasıl oldu onu da bilmiyorum. Varsayalım ki böyle bir abonelik gerçekleşti.

1-) Neden bana bilgisi verilmiyor da, 40 TL hattıma yansıdıktan sonra bilgim oluyor?

2-) Benim hattım özel ücretlenen servislere zaten kapalıyken nasıl olur da böyle bir servise Turkcell izin verir?

3-) Aynı zamanda hattım mobil ödemelere de kapalıyken nasıl olur da iznim dışında bir başka firma benim hattıma 40 TL ücret fatura ettirebilir?

İznim ve onayım olmadan gerçekleşen bu işlemlerden doğan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sait 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 23.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Sait 21 Eylül 2013

    10 gün geçmesine rağmen halen geri dönüş yapılıp bilgi verilmedi ???

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön