08 Temmuz 2015

Turkcell İsteyerek Onay Vermediğim Halde Vip Hizmet Adı Altında Kartımdan 57 TL Çekilmiş!

Ben kontör yüklemek için müşteri hizmetlerini aradım onlarda 8035'e yönlendirdi. Kontör yükleme esnasında kredi kartı CV kısmını yazmam için aktardığında o anlık bir yanılgı ile 1 basarak onay verdim. Daha sonra müşteri hizmetlerini bu hizmeti istemiyorum dedim ama müşteri temsilcisi onay verdiniz o yüzden bir şey yapamam dedi ben ısrar ettim olmadı sonra ben 15 TL için onay verdiğimi söyleyerek işlem yaptırdım.

Sonraki gün hesabımdan 57 TL çekildiğini gördüm ve şikayet ettim ama bana üç kez onay verdiğimi söylediler ama ben orada 1 tuşunu tuşlamak dışında sesli olarak 57 TL'ye onay vermedim ve bana paranı geri yatırırız gibisinden yardımcı olmadılar aslında hiç yardımcı olmadılar.

Emir 211 Okunma

Cevaplar

 • Emir18 Temmuz 2015

  Bir tuşa yanlış bastık diye beni çıkma sokağa soktunuz o yüzden bu şikayetimde ısrarlıyım.

 • Emir17 Temmuz 2015

  Inceleme ye alındı ama hiç yardımcı olmadiniz. Ben iptal etmek istiyorum çünkü operatör değişikliği yapacağım bu sebeple üç ay Turkcell kullanmak istemiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.07.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön