26 Kasım 2015

Turkcell İstenmeyen Uygulama Telefonuma Musallat Oldu!

Telefonuma Turkcell tarafından "maç nerede" adlı uygulamanın mesajları geliyor. Bir mesaj da uygulamayı iptal ettirmek için ne yapacağımı açıklıyordu sözde. 3778'e iptal mesajını gönderdim. Ama iptal mesajı sanki kabul ettiğimi gösteren bir mesaj gibi ve ücretli uygulama devam ediyor. İnternetten uygulamanın sayfasını buldum ve orada verilen 523 numaralı telefonu aradım. Telesekreter çıktı. Önce talebimi sesli olarak söylememi istedi. Söyledim. Sonra telesekreter ısrarla başka bir ücretli uygulamayı satmak için programlandığı belli olacak şekilde beni şaşırtıp evet dedirmeye çalıştı. Telesekreterin söyledikleri arasında, sesli olarak söylettikleri talebimle ilgili tek kelime yoktu.

Nurhan 164 Okunma

Cevaplar

  • Nurhan28 Aralık 2015

    Hayır. çünkü 532 No. 'lu telefonda ne istediğimisorduklarında söylemem gerekenleri web sitesinde belirtebilirlerdi. İşleri zorlaştırdılar. Web sitesinden ise ulaşmak mümkün değil. En kötüsü istemediğim, ücretli uygulamaları, tuzağa düşürür gibikabul ettirmesi. O yüzden halen sinirleniyorum.

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 04.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize Maçlar Nerede hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön