22 Temmuz 2016

Turkcell İstenmeyen Mobil Servisler...

Turkcell mağduriyete aracılık yapıp müşteri hizmetlerini aradığımızda kendileri ile bir ilgisi olmadığını sadece ödemeye aracılık yaptıklarını söylemektedirler. Bana satılan servislerin kısa mesaj yolu ile onay alınıp yapılması gerekir internet ortamında evet istiyorum basıp almışsınız diyor. Turkcell benim adıma başka bir kuruma ödeme yapmasın eğer ben bir içerik satın alacaksam kendi isteğim ile kredi kartı bilgilerini girip alırım. Çocuklarımız ve anne babalarımız kullanıyor telefonları her ay 50 100 TL faturaya yansıyor. Yaşlı ve çocukların bilinçsiz şekilde yaptığı kullanımını kullanıp bize fatura ediyorlar. Turkcell müşterilerini mağdur etmekten vazgeçmeli.

Bayram 219 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 25.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön